Ventspils Bērnu bibliotēkā ar mazajiem lasītājiem tiksies rakstniece Līga Rozentāle

13.06.VKKF Līga Rozentāle

Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, ceturtdien, 13. jūnijā, plkst. 10.00 Ventspils Bērnu bibliotēkā projektā “Lasīšanas laboratorija” ar lasītājiem tiksies bērnu grāmatu rakstniece Līga Rozentāle.

       Līgas Rozentāles pirmā profesija ir žurnālistika. Bērnu grāmatu rakstniecībai viņa pievērsusies vēlāk, iedvesmojoties no savas ģimenes, kurā kopā ar vīru Raiti audzina trīs bērnus – meitu Elzu un dēlus Tomu  un Krišjāni. Pirmā grāmata “Dāvana Latvijai” tapusi par godu Latvijas dzimšanas dienai un Lāčplēša dienai, mēģinot aprakstīt svētkus tā, lai bērniem šie svētki kļūtu saprotamāki. 

     Grāmatas “Žū-žū. Miega pelēns” ideju mammai iedevusi meita Elza. Tā ir mīļuma pilna pasaka ar sirsnīgiem zīmējumiem ģimenes vakaram mieram. Savukārt grāmata “Vislabākā vasara” sastāv no komiskiem un dzīvespriecīgiem stāstiem, kas sniedz arī noderīgus padomus par to, kā parūpēties par savu drošību dažādās situācijās, lai vasaras un arī citu gadalaiku pavadīšana izdotos gan jautra, gan droša. Vēl Līga Rozentāle ir autore grāmatai “Ričijs Rū un draugi” ar sirsnīgiem un pamācošiem stāstiņiem lācēna Ričija Rū un viņa draugu jauno piedzīvojumu pasaulē.

     “Tas ir īpašs brīdis, kad vakarā mazais cilvēks ierāpjas klēpī un kopā ar vecākiem lasa grāmatu. Tāda dziļa un vērtīga kopābūšana,” uzskata rakstniece. 

Informācijai:
Inga Markule
Ventspils bibliotēka
Bērnu bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 63627361
inga.markule@ventspils.lv

 

30.05.2024.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāru



Iesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.