Ventspils Bērnu bibliotēkā norisināsies mini konkurss – radošā darbnīca „Mana mīļuma pilnā vēstule”

Ventspils Bērnu bibliotēka piedāvā bērniem iespēju no 2. februāra līdz 13.februārim plkst. 12.00 – 16.00 paust savas emocijas un jūtas, rakstot sirsnības un mīlestības pilnas vēstules. Tā var būt vēstule mammai, tētim, vecmāmiņai, jaukajai kaimiņienei, vai arī iedomu draugam, sapņu tēlam.

Konkursa galvenais mērķis – rosināt bērnus izteikties, attīstīt fantāziju, izkopt valodu un saziņas prasmes. Īpaša uzmanība tiks pievērsta vēstules noformējumam. Visi darbnīcās tapušie darbi būs apskatāmi izstādē. Notiks arī darbu vērtēšana, kurā iesaistīsies gan paši rakstītāji, gan Galvenās un Bērnu bibliotēkas darbinieki.

Informācija:
Dace Frīdenberga