Ventspils bibliotēka aicina darbā direktora vietnieku tehniskajos un saimnieciskajos jautājumos

Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz direktora vietnieka tehniskajos un saimnieciskajos jautājumos amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku uz trīs mēnešiem).

Prasības:

  • augstākā izglītība  inženiertehniskās zinātnēs;
  • pieredze būvniecībā;
  • zināšanas tehniskajos un saimnieciskajos jautājumos, ēku apsaimniekošanā (apkures, ventilācijas  un kondicionēšanas iekārtu, elektroinstalācijas, santehnikas un  kanalizācijas uzturēšanas darbi);
  • zināšanas darba aizsardzības un darba vides pārraudzības jomā, tai skaitā normatīvo aktu piemērošanas jautājumos;
  • pieredze iepirkumu jomā;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • noturība stresa situācijās;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • valsts valodas zināšanas, saskaņā ar Valodas likumu (augstākās kategorijas līmenī);
  • vismaz vienas svešvalodas zināšanas profesionālā saziņas līmenī;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office Word, Excel u.c.) un biroja tehniku.

Pienākumi:

  • nodrošināt Ventspils bibliotēkas nekustamo un kustamo īpašumu pārvaldīšanu un tehnisko uzturēšanu – apsekošanu, kapitālo un kārtējo remontu, rekonstrukciju plānošanu u.c.;
  • pārzināt inženiertehnisko dokumentāciju un inženiertehniskos jautājumus, kas saistīti ar esošajām būvēm, kā arī jaunu projektu realizāciju;
  • pārzināt un kontrolēt jaunu būvniecības objektu realizācijas procesu (ja tādi tiek īstenoti);
  • nodrošināt  inženierietaišu un mehānisko iekārtu  ekspluatāciju;
  • organizēt darbus, kas saistīti ar elektroapgādi, ūdensapgādi, kanalizāciju, apkures sistēmu, kondicionēšanas sistēmām;
  • veikt darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālista pienākumus;
  • atbildēt par apsardzes un  ugunsdrošības sistēmu darbību;
  • pārraudzīt un gatavot dokumentāciju iepirkumu procedūrām;
  • nodrošināt biroja piederumu, saimniecības līdzekļu un citu nepieciešamo preču iegādi.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju strādāt profesionālā komandā un labus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu, mēnesī 1287,-EUR pirms nodokļu nomaksas,
  • veselības apdrošināšanu.

CV un motivācijas vēstuli, līdz 2020.gada 10.janvārim ieskaitot, iesniegt Ventspils bibliotēkā, 3.stāvā, Akmeņu ielā 2, Ventspilī, vai sūtīt elektroniski: biblioteka@ventspils.lv.  Uzziņas pa tālruni 636 23598.

Informācijai:
Astra Pumpura
Ventspils bibliotēkas direktore
Tālr.:63623598
astra.pumpura@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook