Ventspils bibliotēka aicina darbā grāmatveža vietnieku

Ventspils  bibliotēka aicina  pieteikties galvenā grāmatveža vietnieku uz 0,5 slodzi ar amatalgu EUR 513,  darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku uz trīs mēnešiem.

Darba pienākumi

• nodrošināt grāmatvedības procesu atbilstoši  aktuālajām Latvijas Republikas grāmatvedības un nodokļu  likumdošanas prasībām un pašvaldības iestādes  grāmatvedības prasībām;
  • gada pārskatu un konsolidēto pārskatu sagatavošana;
  • ikdienas grāmatvedības pienākumu veikšana (bankas operācijas, darbs ar debitoriem un kreditoriem, mēneša slēgšana, grāmatvedības dokumentācijas pārvaldība u.c.).

Prasības

• augstākā izglītībā grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā, atbilstoša darba pieredze;
  • labas Latvijas Republikas normatīvo aktu zināšanas grāmatvedības un nodokļu jomā;
  • labas MS Office zināšanas (Excel, Word);
  • pieredze darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON tiks uzskatīta par priekšrocību.

CV lūdzam nosūtīt līdz 2020. gada 31. maijam uz biblioteka@ventspils.lv