Ventspils bibliotēka aicina piedalīties Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas akcijā “Drosmes kaste”

Drosmes-kaste_763x387-03-w696

Ventspils bibliotēkas darbinieki nolēmuši piedalīties Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) akcijā “Drosmes kaste”.

Aicinām labus darbus darīt arī mūsu lasītājus un citus pilsētas iedzīvotājus. Bibliotēka apņemas savāktās mantas nogādāt BKUS, izmantojot piegādes uzņēmuma “Omniva” piedāvāto iespēju sūtīt paku bez maksas.

Ikvienam bērnam nonākšana slimnīcā var būt ļoti satraucoša, jo jāsaskaras ar nepazīstamu vidi un svešiem cilvēkiem, jāveic dažādi izmeklējumi un manipulācijas, kas var šķist biedējošas un būt arī patiešām nepatīkamas. Lai iedrošinātu un apbalvotu gan mazos, gan lielos pacientus par izrādīto drosmi, BKUS jau vairākus gadus atrodama “Drosmes kaste”, no kuras katrs bērns vai pusaudzis pēc izmeklējuma vai manipulācijas var izvēlēties sev tīkamu rotaļlietu. Taču “Drosmes kastes” saturs šobrīd ir spēji sarucis, un tam steidzami nepieciešams papildinājums.

Aicinām visus, kuri vēlas piedalīties akcijā, atnest lietu “Drosmes kastei” līdz 13.oktobrim jebkurā sev tuvākajā Ventspils bibliotēkas filiālē – Galvenajā un Bērnu bibliotēkā (Akmeņu iela 2); Pārventas bibliotēkā (Tārgales iela 4); Augstskolas bibliotēkā (Inženieru 101), Mūzikas bibliotēkā (Lielais laukums 1), Medicīnas bibliotēkā (Inženieru iela 60).

Ko likt “Drosmes kastē”:

! Var likt nelielas mantas izmērā līdz 30 cm, piemēram, bērniem drošas rotaļlietas, puzlītes, grāmatiņas, galda spēles vai mantas sportiskām aktivitātēm.

! Visiem priekšmetiem jābūt jauniem.

Ko nedrīkst likt “Drosmes kastē”:

X   Neizmanto ēdienu (tostarp saldumus) un mantas, kas izmērā pārsniedz 30 cm vai nav bērniem drošas (piemēram, satur sīkas detaļas, magnētus u.c.).

X   Mantas, kas ir vecas, nolietotas un savu laiku nokalpojušas.

Informācijai:
Inga Markule