Ventspils bibliotēka aicina uz Patriotu nedēļas pasākumiem

patriotu nedela

Sagaidot valsts svētkus, visas nedēļas garumā – no Lāčplēša dienas, 11.novembra, līdz Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas dienai, 18.novembrim, – Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās norisināsies Patriotu nedēļas pasākumi.

Otrdien, 12.novembrī, plkst.18.00 Galvenajā bibliotēkā atklās Ģirta Dreimaņa fotoizstādi “Viss par … Roņiem”, kas veltīta Valsts robežsardzes simtgadei un ļauj caur fotokameras objektīvu ieskatīties starptautiskajā robežsargu apmācības procesā – taktisko mācību “Ronis” norisē. Ventspils bibliotēkās skatāmas arī citas tematiskās izstādes, kad veltītas valsts svētkiem.

Patriotu nedēļā uz tematiskiem pasākumiem bērnudārzu audzēkņus un skolēnus aicina Pārventas bibliotēka un Gāliņciema bibliotēka. Otrdien, 12.novembrī, plkst.11.00 Pārventas bibliotēkā Latvijas vēsturei veltītā ciklā  skolu jaunatnei “Pastāvēt un nepadoties”  notiks tikšanās ar nodibinājuma “Rubeņa fonds” vadītāju  Andrejs Ķeizaru.

Trešdien, 13.novembrī, plkst.14.00 Bērnu bibliotēkā notiks radošā  darbnīca “No latvju rakstu pūra lādes”, kurā darināsim svētku rotas. Savukārt ceturtdien, 14.novembrī, plkst.14.30 uz radošo “Sveiciens Latvijai!” bērnus aicina Pārventas bibliotēka, lai kopīgi veidot svētku piespraudes. Gāliņciema bibliotēkā ceturtdiena, 14.novembrī, plkst.10.00 viesosies Ventspils 1.pamatskolas 1.b klase, lai piedalītos lasīšanas veicināšanas pasākumā ar radošo darbnīcu “Es mīļajā Latvijā”.

Otrdien, 12.novembrī, plkst.19.00 Pārventas bibliotēkā Ventspils Mūzikas skolas audzēkņi ielūdz uz koncertu “Veltījums svētkiem”.

Piektdien, 15.novembrī, plkst. 18.00 Ventspils Mūzikas bibliotēkā notiks pirmais pasākums mūzikas un sarunu ciklā “Jaunās mājas – Latvija”. Par savas valsts tradicionālo mūziku stāstīs Eiropas brīvprātīgā darba veicēji no Portugāles un  Itālijas.

Ar visiem pasākumiem, kas norisināsies Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās, var iepazīties šeit.

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.

Komentēšana slēgta.