Ventspils bibliotēka piedāvā „Nakts abonementu” un „Svētku un izejamo dienu abonementu”

IMG_88002

Žurnālus, kas pieejami tikai vienā eksemplārā, iespieddarbus un citus materiālus ar statusu “Tikai lasītavā” Ventspils bibliotēka izsniedz arī uz mājām, piedāvājot lasītājiem izmantot “Nakts abonementu” un “Svētku un izejamo dienu abonementu”.

“Nakts abonements” un “Svētku un izejamo dienu abonements” ir iespieddarbu un citu materiālu ar statusu “Tikai lasītavā” izsniegšana uz mājām stundu pirms bibliotēkas slēgšanas līdz nākošās darba dienas rītam vai uz svētku un izejamām dienām.

Turklāt no rīta grāmatas, žurnālus vai citus materiālus ērti iespējams atstāt pie Galvenās un Bērnu bibliotēkas un Pārventas bibliotēkas izvietotajās iekārtās – grāmatu nodošanas kastēs, negaidot bibliotēkas atvēršanos.

„Nakts abonements” un „Svētku un izejamo dienu abonements” pieejams visās Ventspils bibliotēkās – Galvenajā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas, Mūzikas un Medicīnas bibliotēkā reģistrētiem lasītājiem. Ar pakalpojuma cenrādi iespējams iepazīties Ventspils bibliotēkas mājaslapā www.biblioteka.ventspils.lv  sadaļā „Pakalpojumi” – „Nakts abonements, svētku un izejamo dienu abonements”.

Atgādinām, ka visus iepriekšējo gadu žurnālus Ventspils bibliotēka lasītājiem izsniedz uz mājām bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde