Ventspils bibliotēkā sāksies augusta „Velo skoliņa”

IMG_8232

Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrā no 14. līdz 18. augustam notiks „Velo skoliņa”, kurā bērni no 10 gadu vecuma bez maksas apgūs velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un, sekmīgi nokārtojot CSDD teorijas eksāmenu, iegūs velosipēda vadītāja apliecību.

Velo skoliņas apmācības notiks divās grupā – plkst. 12.00 un 13.00 četras dienas, bet piektajā dienā, 18. augustā, notiks teorijas eksāmens. Velo skoliņas dalībnieku ērtībām CSDD teorijas eksāmenu būs iespējams nokārtot turpat Galvenās bibliotēkas mācību centrā, Akmeņu ielā 2. Pirmajā reizē teorijas eksāmens ir bez maksas, bet, ja testā ir pieļauta 3 vai vairāk kļūdas, tad tests ir jāveic atkārtoti CSDD nodaļā, par to maksājot EUR 1,08. Teorijas eksāmenā ir 10 jautājumi un uz tiem jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēts vismaz uz 8 jautājumiem.

Atgādinām, ka arī jūnijā Galvenās bibliotēkas mācību centrā notika Velo skoliņa, kuru apmeklēja 34 dalībnieki. Tā kā pieprasījums bija liels, bērni, kas nepaguva pieteikties jūnija skoliņai, tika pierakstīti uz augusta nodarbībām, tāpēc brīvo vietu skaits Velo skoliņā ir ierobežots. Lai noskaidrotu par iespēju pieteikties Velo skoliņai, lūdzam rakstīt uz e-pastu arnita.vaitkus@ventspils.lv vai zvanīt pa tālr. 636 27364.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde