Ventspils bibliotēkā un struktūrvienībās abonētie laikraksti un žurnāli 2023.gadā

zurnali

2023.gadā Ventspils bibliotēkā un tās struktūrvienībās – Bērnu bibliotēkā, Pārventas bibliotēkā, Gāliņciema bibliotēkā, Ventspils Augstskolas bibliotēkā, Mūzikas bibliotēkā un Medicīnas bibliotēkā – ir pieejami kopumā 95 abonēti laikraksti un žurnāli latviešu valodā. Izdevumi krievu valodā šogad pasūtīti divpadsmit. Angļu valodā – desmit – , un vācu valodā – četri.

Laikrakstu un žurnālu saraksts ir apskatāms ŠEIT.

Atgādinām, ka Ventspils Galvenajā bibliotēkā aktuālās avīzes ir lasītavas eksemplāri. Žurnālu pieejamība ir atšķirīga dažādiem izdevumiem. Mūsu apmeklētāju pieprasītākie izdevumi tiek abonēti divos eksemplāros, līdz ar to viens no eksemplāriem ir ar statusu ”lasītavā”, bet ar statusu ”plauktā” un aplīmētie ar sarkanu uzlīmi ir paredzēti līdzņemšanai uz mājām, un tiek izsniegti parastajā kārtībā, tāpat kā grāmatas, – ar termiņu līdz divām nedēļām, ar iespēju pagarināt termiņu, iestāties rindā uz jau izsniegtu eksemplāru.

Šogad dubulteksemplāri ir žurnāliem:

“Citādā Pasaule”; “Dārza Pasaule”; “Ieva”; “Ievas Stāsti”; “Ievas Veselība”; “Ilustrētā Pasaules Vēsture”; “Ilustrētā Zinātne”; “Ir”; “Ko Ārsti Tev nestāsta”; “Leģenda”; “Lilita”; “Mans Mazais”; “Mājas Viesis”; “Patiesā Dzīve”; “Praktiskais Latvietis”; “Santa”; “Sestdiena”; “Una”; “Veselība”; “Zintnieks”.

Par pieejamību varat pārliecināties attālināti, ierakstot bibliotēkas katalogā žurnāla nosaukumu un atlasot Jums interesējošo izdošanas gadu un attiecīgo numuru.

Ventspils Galvenās bibliotēkas periodiskie izdevumi atrodami fondā ar nosaukumu ”Periodika”. Pārējie fondu nosaukumi sakrīt ar struktūrvienības vai novada bibliotēkas nosaukumu. Skatīt piemēru vizualizācijā (no kataloga ekrānšāviņa) zemāk:

Laikraksti un žurnāli katalogā (A-Z) šeit.

02.01.2023.

Komentēšana slēgta.