Ventspils bibliotēkas aicina bērnus uz skolēnu brīvlaika pasākumiem augustā

LLT_SPRIDITIS_2augusts_Parventa_IG_tikai_image

Arī noslēdzošajā skolēnu brīvlaika mēnesī – augustā – Bērnu bibliotēka, Pārventas bibliotēka un Gāliņciema bibliotēka aicina bērnus uz dažādām nodarbībām, lai skolēnu vasaras brīvlaiks būtu aizraujošs, radošs un interesants.

Bērnu bibliotēkā jūnijā katru otrdienu plkst. 12.00 bērniem piedāvās brīvdienu kino, bet katru trešdienu plkst. 12.00 – pirkstiņdarbu nodarbību.

Pārventas bibliotēkā jūnijā katru ceturtdienu (izņemot mēneša pēdējo ceturtdienu, kad ir metodiskā diena)  plkst. 11.00 norisināsies latviešu valodas apguves darbnīca skolēniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Aicinām pieteikt bērnus, rakstot e-pastā parventas.biblioteka@ventspils.lv . Bet katru ceturtdienu plkst. 14.00 notiks vasaras radošās darbnīcas bērniem “Ozols un Liepa”. Divreiz mēnesī norisinās “Bēbotēkas” nodarbības mazuļiem vecumā no 10 mēnešiem līdz pusotram gadam, kas neapmeklē bērnudārzu, kopā ar vecākiem. Šīm nodarbībām aicinām pieteikties, rakstot e-pastā parventas.biblioteka@ventspils.lv  . Reizi mēnesī norisinās grāmatu klubiņš bērniem vecumā no 9 gadiem.

Gāliņciema bibliotēkā katru otrdienu un piektdienu plkst. 11.00 bērniem piedāvās darbošanos pasākumu cikla “Stārķis un robots” ietvaros – būs iespējams spēlēt spēles, lasīt grāmatas, radoši darboties. Ja laiks būs labs, pasākums norisināsies svaigā gaisā. Savukārt trešdienās plkst. 12.00 norisināsies dabas darbnīcas bērniem, piedāvājot nodarboties ar dabas pētniecību un veidot pirkstiņdarbus no dabas materiāliem.

Pasākumi bērniem augustā

Ceturtdien, 1. augustā

• Plkst. 11.00 Pārventas bibliotēkā – Valoda skan dabā. Latviešu valodas apguves darbnīca skolēniem (6-12 g. v.)
  • Plkst. 14.00 Pārventas bibliotēkā – Vasaras radošā darbnīca bērniem “Ozols un Liepa”. Jautrie monstriņi.

Piektdien, 2. augustā

• Plkst. 11.00 Pārventas bibliotēkā – Liepājas Leļļu teātra izrāde “PII Sprīdītis”. Biļešu cena 4 EUR. Biļetes nopērkamas Pārventas bibliotēkā.

LLT_SPRIDITIS_2augusts_Parventa_ekrans_19020x1080

• Plkst. 12.00–17.00 Gāliņciema bibliotēkā – Radošā darbnīca bērniem. Sapņu ķērāju darbnīca no dabas un citiem materiāliem

Sestdien, 3. augustā

• Plkst. 12.00 Rātslaukumā – Grāmatu svētki “Lasi. Domā. Dari. Svini” Grāmatu tirdzniecība. Eiropas garšas ar kulinārijas blogeri Piparu, Ventspils ukraiņu kopienu, Ventspils vācu biedrību un citiem entuziastiem. Radošās darbnīcas un lielformāta spēles bērniem. Grāmatas “Ventspilnieka ābece” atvēršana. Muzikāls sveiciens no popstudijas “Jūras akmentiņi”.

Svētdien, 4. augustā

• Plkst. 13.00 Gāliņciema bibliotēkā – Gāliņciema bibliotēkas jaunās ēkas gada jubilejas pasākums un rokdarbu kopprojekta “(R)ADĪTS GĀLIŅCIEMAM” noslēgums. Radošās darbnīcas bērniem.

Otrdien, 6. augustā

• Plkst. 11.00 Gāliņciema bibliotēkā – Darbošanās bērniem pasākumu cikla “Stārķis un robots” ietvaros. Spēles, radošās aktivitātes, grāmatu lasīšana u.tml. – pasākuma saturs var tikt mainīts atkarībā no dalībnieku vecuma un skaita. Labu laikapstākļu gadījumā pasākums norisināsies svaigā gaisā.
  • Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Brīvdienu kino. Animācijas filma “Džungļu patruļa”. Filma ir latviešu valodā, tās ilgums 1 stunda 30 minūtes

Trešdien, 7. augustā

• Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Pirkstiņdarbi “Diegabiksis dodas pēc laimes”. Veidosim košu papīra bruņurupuci un iepazīsim Ž.Grīvas pasakas varoni.
  • Plkst. 12.00 Gāliņciema bibliotēkā – Trešdienas dabas darbnīca bērniem. Dabas pētniecība, veidojot pirkstiņdarbu no dabas materiāliem.

Ceturtdien, 8. augustā

• Plkst. 14.00 Pārventas bibliotēkā – Vasaras radošā darbnīca bērniem “Ozols un Liepa”. Smieklīgie robotiņi.

Piektdien, 9. augustā

Otrdien, 13. augustā

• Plkst. 11.00 Gāliņciema bibliotēkā – Darbošanās bērniem pasākumu cikla “Stārķis un robots” ietvaros. Spēles, radošās aktivitātes, grāmatu lasīšana u.tml. – pasākuma saturs var tikt mainīts atkarībā no dalībnieku vecuma un skaita. Labu laikapstākļu gadījumā pasākums norisināsies svaigā gaisā.
  • Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Brīvdienu kino. Animācijas filma “Lego Ninjago filma”. Filma latviešu valodā, ilgums 1 stunda 35 minūtes

Trešdien, 14. augustā

• Plkst. 11.00 Pārventas bibliotēkā – Bēbotēkas rotaļnodarbība mazuļiem (no 10 mēnešu līdz pusotra gada vecumam) kopā ar vecākiem.
  • Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Pirkstiņdarbi “Bitīšu salidojums”. Iepazīsim bišu dzīvi un veidosim bitītes no krāsainā papīra, dekoratīvām stieplēm, tīkliņa u.c. materiāliem

Ceturtdien, 15. augustā

• Plkst. 14.00 Pārventas bibliotēkā – Vasaras radošā darbnīca bērniem “Ozols un Liepa”. Vērojam zvaigžņu lietu kopā ar pašu radītiem ziedu lukturiem. Uz nodarbību līdzi jāņem neliela stikla burciņa.

Piektdien, 16. augustā

Otrdien, 20. augustā

• Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Brīvdienu kino. Animācijas filma “Ferdinands”. Filma latviešu valodā, ilgums 1 stunda 40 minūtes.

Trešdien, 21. augustā

• Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Pirkstiņdarbi “Māzā nāriņa”. Veidosim pasaku tēlu – mazo nāriņu, izmantojot kartona ruļļus un dekoratīvus materiālus.

Ceturtdien, 22. augustā

• Plkst. 14.00 Pārventas bibliotēkā – Vasaras radošā darbnīca bērniem “Ozols un Liepa”. Lido uz skolu ar prieku – kustīgās bizbizmārītes

Piektdien, 23. augustā

• Plkst. 13.00 Pārventas bibliotēkā – Grāmatu klubiņš bērniem. Dalība bērniem vecumā no 9 gadiem.

Otrdien, 27. augustā

• Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Brīvdienu kino. Animācijas filma “Viesnīca Transilvānija 3”. Filma latviešu valodā, ilgums 1 stunda 30 minūtes

Trešdien, 28. augustā

• Plkst. 12.00 Bērnu bibliotēkā – Pirkstiņdarbi “Minku krelles”. Darināsim rotiņu sev vai dāvanai no attēliem, pērlītēm un aukliņām.

Piektdien, 30. augustā

Vairāk informācijas:
Kristīne Duļbinska
Ventspils bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. +37127020754
kristine.dulbinska@ventspils.lv