Ventspils bibliotēkas mācību centrs atsāk darbību

IMG_6379

No 4. februāra Ventspils bibliotēkas reģionālajam mācību centram (RMC) ir jauna vadītāja – Paula Anškena. Šobrīd notiek darbs pie RMC 2019. gada vīzijas izstrādes.

Sākot ar 7. februāri, Ventspils iedzīvotāji varēs pieteikties uz individuālajām konsultācijām darbā ar datoriem, telefoniem, planšetēm un dažādiem tiešsaistes rīkiem, kuras katru piektdienu notiks RMC telpās. Vienas individuālās konsultācijas garums – 30 minūtes.

Pieteikties var zvanot uz RMC tel.nr. 63627362 katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 11.00, kā arī veicot pierakstu RMC pie vadītājas no plkst.11.00 līdz 18.00 vai pie klientu apkalpošanas personāla.

Par tuvākajām aktualitātēm RMC aicinām sekot līdzi Ventspils bibliotēkas facebook lapā un mājaslapā.