Ventspils bibliotēkas mācību centrs piedāvā praktiskās Zoom apmācības

video-conference-zoom

Jau labu laiku ikdienas komunikācija ir nomainījusi formu no klātienes tikšanās uz virtuālo tikšanos. Daudzi no mums ikdienā lieto Zoom programmu, bet parasti Zoomā kā klausītājiem ir iespēja pamēģināt tikai dažas funkcijas.Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs piedāvā Zoom apmācību nelielās grupās, kur drošā vidē paeksperimentēt un iepazīties ar plašajām Zoom funkcijām, lai iegūtu lielāku pārliecību Zoom izmantošanā. Katrā apmācību grupā tiek uzņemti ne vairāk kā 6 dalībnieki. Šāds apmācību modelis sniedz iespēju praktiski darboties visiem apmācību dalībniekiem.

Zoom apmācībās apskatīsim sekojošas tēmas:

• Dažādi Zoom ekrānu lietošanas režīmi;
  • Video fona mainīšana;
  • Zoom istabu lietošana;
  • Dalīšanās ar saviem dokumentiem, failiem, mūziku utt.;
  • Sava ekrāna vārda nomainīšana;
  • Zoom sapulču izveidošanas iespējas;
  • Citi Zoom lietošanas knifi.

Izmantojiet atvaļinājuma laiku jaunu zināšanu ieguvei! Ja arī Jums ir interese paeksperimentēt ar Zoom programmu, pieteikuma anketa meklējama šeit: http://bit.ly/zoom_apmacibas

Vairāk informācijas:
Baiba Laua
Ventspils bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītājas p.i.
baiba.laua@ventspils.lv