Ventspils Bibliotēkas Reģionālais mācību centrs atklāj jauno mācību gadu ar dažādām jaunām un praktiskām bezmaksas mācību programmām!

typing_foto

Jaunums Ventspilī – “Profesionālā drukāšana jeb mašīnrakstīšana”.

Mūsdienās, kad praktiski visa sarakste un dokumenti tiek drukāti datordrukā, īpaši aktuāla kļūst mašīnrakstīšanas jeb drukāšanas prasme.

“Profesionālās drukāšanas jeb mašīnrakstīšanas” apmācības būs īpaši noderīgas tādu jomu speciālistiem, kas ikdienā daudz drukā dažādus tekstus datorā. Apmācību laikā apgūsiet “aklo” drukāšanas tehniku, kas cītīgu treniņu rezultātā ļaus Jums drukāt neskatoties uz klaviatūru un ātrāk paveikt drukāšanas darbu. Drukāšanas prasme noteikti veicinās Jūsu konkurētspēju darba tirgū un darba devēji novērtēs Jūsu prasmju attīstību.

“Vai ikdienā daudz jāraksta datordrukā ? Vai Jums jau sāp mugura, jo visu dienu galva ir noliekta uz leju, jo Jūs skatāties uz klaviatūru, kas atrodas zem galda ? Vai Jums ir grūti sekot tekstam ekrānā, jo Jūsu skatiens ir pievērsts klaviatūrai ? Vai Jums liekas stilīgi, kad redzat kādu cilvēku, kas drukā neskatoties uz klaviatūru?”

Ja vismaz uz vienu no šiem jautājumiem varat atbildēt ar “Jā”, tad šīs apmācības ir domātas tieši Jums.

Apmācības notiks Zoom vidē divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturdienās (rīta grupa plkst. 9.00, vakara grupa – plkst 17.00). Iespējams pieteikties rīta vai vakara grupā. Mācības notiks līdz 16.decembrim. Vietu skaits ierobežots. Pirmā nodarbība notiks 14.septembrī.

Pieteikuma anketa šeit:   https://bit.ly/3jsPFN3

Papildus informācija pa telefonu: 26603666

Vēl viens jaunums Mācību centrā būs “Angļu valodas sarunvakari”

Daudzi no mums ir izgājuši angļu valodas kursus un labi apguvuši gramatiku, taču ikdienā nav iespēja trenēt sarunvalodas prasmi un ar laiku kursos apgūtais aizmirstas. Sākot ar 15.septembri Jums ir unikāla iespēja trešdienu vakaros Zoomā pievienoties “Angļu valodas sarunvakariem”. Trenēsim angļu sarunvalodas prasmes un runāsim par dažādām tēmām. Ņemiet vērā, ka šajās nodarbībās sarunāsimies tikai angļu valodā. Vietu skaits grupā ierobežots.

Pieteikuma anketa šeit: https://bit.ly/3Dw1TN1

“Zoom” programmas apmācības

Jau labu laiku ikdienas komunikācija ir nomainījusi formu no klātienes tikšanās uz virtuālo tikšanos. Daudzi no mums ikdienā lieto Zoom programmu, bet parasti Zoomā kā klausītājiem ir iespēja pamēģināt tikai dažas funkcijas. Ventspils Bibliotēkas mācību centrs piedāvā Zoom apmācību nelielās grupās, kur drošā vidē paeksperimentēt un iepazīties ar plašajām zoom funkcijām, lai iegūtu lielāku pārliecību Zoom izmantošanā. Katrā apmācību grupā tiek uzņemti ne vairāk kā 6 dalībnieki. Šāds apmācību modelis sniedz iespēju praktiski darboties visiem apmācību dalībniekiem.

Pieteikuma anketa šeit: https://bit.ly/zoom_apmacibas

Individuālās konsultācijas tehnoloģiju lietošanas jautājumos

Ventspils bibliotēkas Mācību centrs piedāvā bezmaksas individuālas konsultācijas tehnoloģiju jautājumos. Nereti bailes rada viedo telefonu izmantošana. Biežākie jautājumi: “Kā pazvanīt ? Kā saglabāt kontaktus ? Kā nosūtīt īsziņas? Kā lietot Whatsapp vai Viber? Kā ekrānā uzlikt lielākus burtus ? Kā nobildēt skaisto dārzu un aizsūtīt bildi bērniem ?” Ja arī Jums ir bail no tehnoloģijām un nepieciešams atbalsts, esat laipni gaidīti Ventspils bibliotēkas Mācību centrā. Pieteikšanās uz individuālo konsultāciju pa tālruni 26603666 vai pie bibliotekāra.

Vairāk informācijas:
Baiba Laua
Ventspils bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītājas p.i.
baiba.laua@ventspils.lv