Izsludina pieteikšanos licencētā apmācību programmā “Profesionālā drukāšana”

laptop-gd20f04f5d_1920

Mūsdienās, kad praktiski visa sarakste un dokumenti tiek drukāti datordrukā, īpaši aktuāla kļūst mašīnrakstīšanas jeb drukāšanas prasme.

“Profesionālās drukāšanas” apmācības būs īpaši noderīgas tādu jomu speciālistiem, kas ikdienā daudz drukā dažādus tekstus datorā. Apmācību laikā apgūsiet “aklo” drukāšanas tehniku, kas cītīgu treniņu rezultātā ļaus Jums drukāt neskatoties uz klaviatūru un ātrāk paveikt drukāšanas darbu. Drukāšanas prasme noteikti veicinās Jūsu konkurētspēju darba tirgū un darba devēji novērtēs Jūsu prasmju attīstību. Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems apliecību par licencētas programmas apguvi.

“Vai ikdienā daudz jāraksta datordrukā ? Vai Jums sāp mugura, jo visu dienu galva ir noliekta uz leju, jo Jūs skatāties uz klaviatūru, kas atrodas zem galda? Vai Jums ir grūti sekot tekstam ekrānā, jo Jūsu skatiens ir pievērsts klaviatūrai ? Vai Jums liekas stilīgi, kad redzat kādu cilvēku, kas drukā neskatoties uz klaviatūru? “

Ja vismaz uz vienu no šiem jautājumiem varat atbildēt ar “Jā”, tad šīs apmācības ir domātas tieši Jums.

Apmācības notiks attālināti Zoom vidē divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās. Iespējams pieteikties rīta vai vakara grupā. Vietu skaits ierobežots. Pirmā nodarbība notiks 17.februārī. Drukāšanas apmācības ilgs līdz 3.jūnijam.

Pieteikuma anketa šeit: https://bit.ly/3jsPFN3

Papildus informācija pa telefonu: 26603666.

Informācija:
Baiba Puzule
Ventspils bibliotēkas
Reģionālā mācību centra vadītājas p.i.
baiba.puzule@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook