Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs piedāvā

macibas

Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs sāk jauno gadu ar dažādām jaunām un praktiskām bezmaksas mācību programmām.

Ar 1.februāri atsākam individuālās konsultācijas tehnoloģiju lietošanas jautājumos.

Ventspils bibliotēkas Mācību centrs piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas tehnoloģiju jautājumos. Ja Jums ir nepieciešams atbalsts, esat laipni gaidīti bibliotēkas Mācību centrā. Individuālās konsultācijas tiek sniegtas tikai pēc iepriekšēja pieraksta un tikai “zaļajā” režīmā. Pieteikšanās uz individuālo konsultāciju pa tālruni 26603666 vai pie bibliotekāra.

Jaunums šajā gadā – “Pirmie soļi Canva lietošanā”.  

Ja Jums ikdienā ir nepieciešamība izgatavot dažādus vizuālos materiālus, tad Canva platforma ir lielisks rīks. Canva programmā iespējams izveidot plakātus, afišas, prezentācijas, materiālus sociālajiem tīkliem un daudz ko citu. Šī nodarbība būs kā pirmais ieskats Canva platformas plašajā piedāvājumā.

Pieteikuma anketa šeit: https://bit.ly/pieteiksanas_canva

 “Zoom” programmas apmācības.

Jau labu laiku ikdienas komunikācija ir nomainījusi formu no klātienes tikšanās uz virtuālo tikšanos. Daudzi no mums ikdienā lieto Zoom programmu, bet parasti Zoomā kā klausītājiem ir iespēja pamēģināt tikai dažas funkcijas. Bibliotēkas mācību centrs piedāvā Zoom apmācību nelielās grupās, kur drošā vidē paeksperimentēt un iepazīties ar plašajām Zoom funkcijām, lai iegūtu lielāku pārliecību Zoom izmantošanā. Katrā apmācību grupā, lai apmācībās praktiski varētu darboties visi, tiek uzņemti ne vairāk kā 6 dalībnieki.

Pieteikuma anketa šeit: https://bit.ly/zoom_apmacibas

Turpināsies “Angļu valodas sarunvakari”

Daudzi no mums ir izgājuši angļu valodas kursus un labi apguvuši gramatiku, taču ikdienā nav iespēja trenēt sarunvalodas prasmi un ar laiku kursos apgūtais aizmirstas. Sākot ar 2.februāri, Jums ir unikāla iespēja trešdienu vakaros Zoomā pievienoties “Angļu valodas sarunvakariem”. Trenēsim angļu sarunvalodas prasmes un runāsim par dažādām tēmām. Ņemiet vērā, ka šajās nodarbībās sarunāsimies tikai angļu valodā. Vietu skaits grupā ierobežots.

Pieteikuma anketa šeit: https://bit.ly/3Dw1TN1

Informācija:
Baiba Puzule
Ventspils bibliotēkas
Reģionālā mācību centra vadītājas p.i.
baiba.puzule@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook