Ventspils Galvenajā bibliotēkā aizsāk nodarbību ciklu “Valodas pilnveides studija”

Šī gada martā Ventspils bibliotēkas mācību centrā aizsāksies nodarbību cikls “Valodas pilnveides studija” mazākumtautību iedzīvotājiem latviešu valodas prasmju uzlabošanai, lai veicinātu latviešu valodas lietošanas un apguves iespējas, kas savukārt uzlabotu socializēšanās iespējas. 

Nodarbību ideja aizgūta no jau citviet aizsāktās “valodu kafejnīcu” prakses, kas Ventspilī veiksmīgi tiek īstenota Pārventas bibliotēkā. Mācību centra organizētajās nodarbībās dalībniekiem piedāvās valodas apguvē iepazīt un izmantot digitālos rīkus un dažādas spēles.
Kopā ar nodarbību dalībniekiem tiks izvērtēti atsevišķu valodas ekspertu veidotie sociālo tīklu konti, kuri sniedz atbalstu valodas pilnveidei. Nodarbību dalībniekiem piedāvās kopīgi skatīties video un veikt to vērtējumu un analīzi. Uz nodarbībām aicinām motivētus cilvēkus, lai pilnveidotu latviešu valodas apguvi brīvā atmosfērā un bez saistībām.

Nodarbības plānotas divreiz mēnesī otrdienās plkst. 17.00 pusotras stundas garumā. Nodarbības vadīs Reģionālā mācību centra vadītāja, latviešu valodas skolotāja Vita Ozola. Nodarbības ir bez maksas.

Pirmās nodarbības plānotas 12. un 26. martā. Sakarā ar ierobežotu vietu skaitu interesentus aicinām pieteikties, zvanot uz mācību centru pa tālr. 26603666.

 

Vairāk informācijas:
Vita Ozola
Ventspils bibliotēkas reģionālā mācību centra vadītāja
vita.ozola@ventspils.lv

29.02.2024.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook