Ventspils mākslinieku darbu kopizstāde Galvenajā bibliotēkā

pavasaris

3. maijā plkst.16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2 atklās Ventspils mākslinieku darbu kopizstādi “Pavasaris 2022”.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 20 autori, to skaitā trīs fotomākslinieki – Ilva Buntika, Gundega Rebhūna un Dainis Rozentāls, mākslinieki Aldis Birznieks, Inga Insberga, Gunta Krastiņa, Marfa, Jānis Kupčs, Ieva Rupenheite, Gunta Kalsere, Sarmīte Caune, Rita Blaževiča, Pauls Spridzāns, Ainars Pastors, Laimdota Junkara, Sindija Anča (Mačtama) un citi.

Mākslinieku darbi būs skatāmi gan bibliotēkas pasākumu zālē, gan pie pirmā un otrā stāva izstāžu sienām un uz molbertiem, tā radot bagātīgāku un neierastāku mākslas svētku sajūtu, stāsta māksliniece L. Junkara.

Ventspils mākslinieku darbu kopizstādes rīkošana ir jau gadu desmitiem sena tradīcija – notikušas gan pavasara, gan rudens izstādes.

Izstāde Galvenajā bibliotēkā būs skatāma līdz 31.maijam.

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs