Ventspils bibliotēka aicina pieteikties uz Ventspils bibliotēkas elektroinženiera vakanto amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku)

ele

Prasības:

• Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlama elektriķa kvalifikācija);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas datorzināšanas: MS Office (Word, Excel);
  • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Galvenie amata pienākumi:

• Nodrošināt visu Ventspils bibliotēkas valdījumā esošo ēku, telpu, pasākumu zāļu uzturēšanu tehniskā kārtībā.
  • Nodrošināt Ventspils bibliotēkas saimniecisko darbību.
  • Apsekot Ventspils bibliotēkas valdījumā esošo ēku, telpu, pasākumu zāļu tehnisko stāvokli un uzturēt tos darba kārtībā.
  • Nodrošināt Ventspils bibliotēkas valdījumā esošo ēku tehnisko iekārtu (liftu, ventilācijas un kondicionēšanas iekārtas, ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas) ikdienas apsekošanu.
  • Veikt ikdienas apsekošanu siltuma apgādei, ūdensapgādei, elektroapgādei, apgaismojuma sistēmām.
  • Noziņot elektroenerģijas un ūdens patēriņa rādījumus katra mēneša beigās pakalpojuma sniedzējai organizācijai.
  • Kontrolēt siltuma enerģijas, elektroenerģijas un ūdens ekonomisku izmantošanu.
  • Veikt ikdienas darbus, kas saistīti ar sīkiem ēkas, telpu remontdarbiem, mēbeļu un iekārtu labošanu.
  • Veikt tehnisko un saimniecisko darbu Ventspils bibliotēkas rīkotajos pasākumos (krēslu izvietošana, novākšana u.c.)
  • Organizēt izstāžu izvietošanu un novākšanu

CV līdz 2017.gada 31.janvārim ieskaitot iesniegt Ventspils bibliotēkas lietvedības sekretārei, Akmeņu ielā 2, Ventspilī, 3.stāvā vai sūtīt elektroniski: biblioteka@ventspils.lv, uzziņas pa tālruni 63623598

Komentēšana slēgta.