Vēstule Ventspils bibliotēkai simtgadē

IMG_4649

2020. gada 9. martā Ventspils bibliotēkai aprit apaļi simts gadi. Par godu šim notikumam ikviens interesents tiek aicināts iesaistīties akcijā “Vēstule bibliotēkai simtgadē”.

Vai atceries, kad pēdējo reizi rakstīji kādam vēstuli? Tādu īstu, ar roku rakstītu, nevis elektroniskās, kādas ikdienā nosūtām ļoti bieži. Par ko rakstīt vēstulē – tā ir katra paša brīva izvēle, galvenais nosacījums – to adresēt bibliotēkai simtgadē. Varbūt vēlies pateikt bibliotēkai paldies vai novēlēt ko skaistu, bet kāds, iespējams, labprāt padalīsies iespaidos par izlasītajām grāmatām, par mūzikas diskiem, ko klausījušies vai filmām, ko skatījušies no bibliotēkā pieejamā krājuma, savukārt vēl kāds cits dalīsies atmiņās par kādu apmeklētu pasākumu.

Vēstules līdz augustam būs iespējams iemest Ventspils Galvenās bibliotēkas 1. stāvā speciāli izvietotā kastītē. Turpat būs pieejams arī vēstuļu papīrs un rakstāmpiederumi, lai tie bibliotēkas apmeklētāji, kas vēlēsies vēstules uzrakstīt bibliotēkā uz vietas, varētu to ērti izdarīt. Kad akcija būs noslēgusies, visas saņemtās vēstules tiks izliktas apskatei bibliotēkas apmeklētājiem.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook