Ziru bibliotēkas ziņas martā

Izstādes

• Literatūras izstāde “Zeme un zvaigznes” – dzejniekam un rakstniekam Vilim Plūdonim 145
  • Literatūras izstāde bērniem “Mazais lasītājs iesaka”
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 58. kopa

Pasākumi

• Martā – visu mēnesi “Izmēģini savu veiksmi arī Tu”- bibliotēkas apmeklētājiem būs iespēja ar improvizēta zīlnieka palīdzību izlozēt lasāmās grāmatas.
  • Skolēnu brīvlaikā: 11. martā plkst. 13.00 – interaktīva spēle “Mobilais gudrinieks” – par drošu telefona izmantošanu.
  • 12. martā plkst. 13.00 – skatīsimies latviešu animācijas filmas – “Zīļuks”, “Tīģeris”, “Vaikiki”.
  • 13. martā plkst. 13.00 – interesanti un radoši darbiņi no papīra un kartona gan lieliem, gan maziem.
  • 14. martā plkst. 13.00 – skrējiens pa bibliotēku “Jautrais stāsts” – iepazīsim bibliotēkas grāmatas un kopīgi veidosim kolāžas.
Linda Misiņa
Ziru bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20232445 (LMT)
ziru.biblioteka@ventspilsnd.lv