Zoom nodarbība par kiberdrošību “Mēs un internets – 2022″ Ventspils Galvenajā bibliotēkā

Vizual.Kiberdrošība_24.10.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par kiberdrošības jautājumiem, oktobris jau ceturto gadu ir pasludināts par Eiropas kiberdrošības mēnesi.

24. oktobrī no plkst. 16.00 – 17.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina interesentus piedalīties Zoom vebinārā par kiberdrošības aktualitātēm “Mēs un internets – 2022”.

Nodarbības mērķis ir iepazīstināt vebināra dalībniekus  ar informācijas drošības pamatprincipiem un veidot diskusiju ar auditoriju par informācijas tehnoloģiju drošību. Nodarbības paredzamie rezultāti – dalībnieks iegūs zināšanas par informācijas tehnoloģiju drošības veidošanas pamatprincipiem un to praktisku ievērošanu ikdienas darbā.

Ja interesentiem nav tehniskas iespējas pieslēgties attālināti, bibliotēka aicina nodarbībai pieslēgties no Ventspils bibliotēkas mācību klases, Akmeņu ielā 2.

Vebināru vadīs lektors Egils Stūrmanis /informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas cert.lv attīstības projektu vadītājs/

Dalība vebināra ir bezmaksas.

Lai saņemtu vebināra Zoom saiti, lūdzam reģistrēt savu dalību šeit.(būs ievietots links mājas lapā)  https://forms.gle/VddPWhkMyVjsyLZB7 vai zvanot +371 26603666.

14.10.2022.