Zūru bibliotēkas ziņas augustā

Izstādes

• Fotoizstāde “Mana sirds pieder basketbolam” – Valdim Valteram 65 (līdz 10. augustam)
  • Novadpētniecības materiālu izstāde “Zūru ciema atmiņu kamolu pārtinot” (no 11. līdz 20. augustam)
  • Literatūras izstāde “Pasaule ir kā spogulis, kurā katrs redz sevi pašu” – brazīliešu rakstniekam Paulu Koelju 75 (no 20. augusta)
  • Literatūras izstāde “Es nolūkojos, kā nāk un iet manas mūža dienas – katra savādāka” – rakstniekam Jānim Jaunsudrabiņam 145 (no 20. augusta)
  • Andreja Māra Eizāna miniatūrgrafikas darbu EXLIBRIS kolekcijas ceļojošā izstāde (no 20. augusta)
  • Zinību dienai veltīta literatūras izstāde “Lai jums katram skolas diena vienmēr īpaša un viena” (no 25. augusta līdz 5. septembrim)

Pasākumi

• 30. augustā – pēcpusdiena “Pirmā portfelīša balle Zūru pirmklasniekiem”.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja