Ances bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde „Ticu zemei un cilvēkiem” – rakstniecei, dzejniecei Dainai Avotiņai 90
  • Literatūras izstāde „Zeme rīb, rati klaudz, nu atbrauca Mārtiņdiena” (no 8. novembra)
  • Literatūras izstāde „… tiem, kas sauli redz” – rakstniekam Ērikam Kūlim 75 (no 12. novembra)
  • Uzlīmju izstāde bērniem
  • Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļai veltīta literatūras izstāde „Tālie un noslēpumainie ziemeļi” (no 15. līdz 19. novembrim)
  • Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīta literatūras izstāde „Latvija – tavs vārds ir mūžības elpa” (no 15. novembra)
  • Literatūras izstāde „Lībiešu kultūra un Jānis Princis” – lībiešu kultūras darbiniekam, dzejniekam, tulkotājam Jānim Princim 220 (no 25. novembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 46. kopa

Pasākumi

• 26. novembrī – lasītāju interešu klubiņa „Dažādības” dalībnieku literāra pēcpusdiena „Tā top dzeja”.
Rasma Streistermane
Ances bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 22029536 (LMT)
ances.biblioteka@ventspilsnd.lv