Ances bibliotēkas ziņas septembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Padoms nekad nepalīdz, mīļš vārds vienmēr”/Rainis/ – dzejniekam, dramaturgam Jānim Rainim 155
  • Ceļojoša Ziru pagasta iedzīvotājas Līgas Jēkas kolekcijas izstāde “Varde – dīķa karaliene” (no 8. septembra)
  • Pasaules tūrisma dienai (27. septembrī) veltīta literatūras izstāde “Pasaules brīnumi” (no 22. septembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 66. kopa

Pasākumi

• No 2.-5. septembrim – sarunu festivāla “Lampa” skatīšanās vieta – Ances bibliotēka.
  • 8. septembrī plkst. 10.00 – Starptautiskajai lasītprasmes dienai veltīts pasākums bērniem “Mana pirmā lasāmgrāmata”.
  • 11. septembrī plkst. 13.00 – Dzejas dienu pasākums “Caur puķēm” un rudens ziedu izstāde.
  • 26. septembrī plkst. 14.00 – lasītāju interešu klubiņa “Dažādības” pasākums “Miķeļdienas tradīcijas”.
Baiba Manteja
Ances bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 22029536 (LMT)
ances.biblioteka@ventspilsnd.lv