Izsludina konkursu Usmas bibliotēkas vadītāja amatam (nepilns darba laiks)

usmas

Ventspils novada pašvaldība (reģ. Nr. 90000052035) izsludina konkursu uz Usmas bibliotēkas vadītāja amata vakanci (nepilns darba laiks).

Dokumenti ar norādi Usmas bibliotēkas vadītāja amata vakancei jāiesniedz līdz 2024. gada 17. jūnija plkst. 12.00:

  1. nosūtot pa pastu adresātam: Ventspils novada pašvaldība, Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601;
  2. iesniedzot personīgi Ventspils novada pašvaldībā, Skolas ielā 4, Ventspilī, LV-3601, 1.stāvā Apmeklētāju pieņemšanas centrā, iestādes darba laikā;
  3. nosūtot uz e-pastu: personals@ventspilsnd.lv, attiecīgi noformētus un parakstītus.

Tālr. uzziņām 29416385.

Prasības:

  • vismaz pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (priekšrocības pretendentiem ar izglītību bibliotēku darba jomā vai tālākizglītības kursu beigšanas sertifikātu bibliotēku darba jomā);
  • vēlama darba pieredze bibliotēku darba jomā;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes;
  • informācijas iegūšanas, apstrādes un analīzes prasmes;
  • prasme strādāt ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām;
  • prasme strādāt ar elektroniskajām datubāzēm un citām elektroniskajām sistēmām, prasme strādāt ar bibliotēku informācijas sistēmu (BIS ALISE) tiks uzskatīta par priekšrocību.

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot, organizēt un nodrošināt bibliotēkas darbu;
  • plānot, sagatavot un racionāli izmantot iestādes budžeta līdzekļus;
  • veikt bibliotēkas krājuma organizēšanu un papildināšanu;
  • konsultēt bibliotēkas apmeklētājus par bibliotēkā pieejamiem resursiem un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu;
  • plānot, organizēt un īstenot bibliotēkas lasīšanas veicināšanas pasākumus un norises dažāda vecuma un interešu grupām;
  • iesaistīties projektos, kas saistīti ar bibliotēku pakalpojumiem;
  • sagatavot pārskatus par bibliotēkas darbu;
  • organizēt bibliotēkas publicitāti.

Sagaidām:

  • izpratni par bibliotēku informācijas sistēmu;
  • informācijpratību;
  • spēju strādāt un pieņemt lēmumus patstāvīgi, risināt nestandarta situācijas;
  • prasmi un vēlmi sadarboties ar pašvaldības struktūrvienībām, kultūras un izglītības iestādēm;
  • vēlmi pilnveidoties profesionālā jomā;
  • motivāciju un atbildības izjūtu.

Piedāvājam:

  • nepilnu darba laiku – 20 stundas nedēļā;
  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • mēnešalgu 480.00 eiro (pirms nodokļu nomaksas);
  • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi;
  • profesionālās pilnveides un apmācību iespējas.

Pretendentiem jāiesniedz:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un iepriekšējo darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

NOLIKUMS

! Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmo daļu, Ventspils novada pašvaldība informē, ka:

  1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs personāla atlases norisi;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils novada pašvaldība, kontaktinformācija: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, e-pasts: info@ventspilsnd.lv, tālr. 63629450.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt Ventspils novada pašvaldības mājaslapā www.ventspilsnovads.lv, klātienē Ventspils novada pašvaldības Personāla nodaļā, adrese: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, vai rakstot uz e-pastu: datuaizsardziba@ventspilsnd.lv.

10.06.2024.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook