Jūrkalnes bibliotēkas ziņas aprīlī

Izstādes

• Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Sarežģītais zvirbulēns” – rakstniekam un dzejniekam Vikam – 75
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 30. kopa

Pasākumi

• Visu aprīļa mēnesi ceturtdienās plkst.12.00 notiek “Radošās pēcpusdienas” 1.-5. klašu rokdarbu pulciņa dalībniekiem.
  • Visu aprīļa mēnesi ceturtdienās plkst.17.00 notiek tikšanās ar uztura konsultanti Argitu Šteinbergu no Kuldīgas. Pēc pasākuma tiek piedāvāta iespēja individuāli veikt veselības testu bez maksas.
  • 11.aprīlī plkst.17.00 Jūrkalnes tautas namā notiek tematisks pasākums “Režisoram Varim Braslam 75” ar mākslas filmas “Ūdensbumba resnajam runcim” noskatīšanos.

Bibliotēku nedēļas ietvaros notiek pasākumi bērniem, kas veltīti bērnu grāmatu ilustratorei un rakstniecei Margaritai Stārastei

• 23.aprīlī plkst.15.30 kopīgi veidojam izstādi par mākslinieces radošo dzīvi “Ceļojums mākslinieces dzīvē”.
  • 24.aprīlī plkst.15.30 ar improvizācijas teātra palīdzību atdzīvinām iemīļotos pasaku tēlus “Dzīvā pasakā”.
  • 26.aprīlī plkst.11.00 notiek erudīcijas konkurss “Ko es zinu par Margaritu Stārasti” un dažādu atjautīgu uzdevumu par mākslinieces daiļradi risināšana.
Ligita Kalniņa
Jūrkalnes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 28696228 (LMT)
jurkalnes.biblioteka@ventspilsnd.lv