Jūrkalnes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Latvijas Neatkarības proklamēšanas 97. gadadienai veltīta literatūras izstāde „Latvijas dzimšanas diena – 18. novembris” (no 4. līdz 27. novembrim)
  • Literatūras izstāde bērniem un jauniešiem „Es gaidīju Mārtiņdienu Tā kā lielu svētku dienu: Mīksts plācenis muldiņā, Zosu gaļa bļodiņā.” (no 6. līdz 12. novembrim)
  • Literatūras izstāde jauniešiem „Amerikāņu rakstniekam Markam Tvenam 180” (no 13. novembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 33. kopa
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 38. kopa

Pasākumi

• Novembrī trešdienās (pirmā grupa) un ceturtdienās (otrā grupa) no plkst.9.00.-11.00 notiek datorprasmju apmācības senioriem.
  • 7. un 14. novembrī plkst.10.00. notiek rokdarbnieču nodarbības mauču (pulsa sildītāju) adīšanā. Nodarbības vada Dace Nasteviča.
  • 20. novembrī plkst.16.00 Ventspils novada jaunieši tiek aicināti uz radošo nodarbību „Ziemassvētku floristika”, nodarbības vada Inita Neilande un Gita Heistere. Lūgums pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots (mb.: 28696228).
  • Līdz 20. novembrim bibliotēka aicina pieteikties nodarbībām tos, kuri vēlas iemācīties izšūt tautas tērpu apkaklītes ar pērlītēm. Nodarbības vadīs Laila Puķīte.
  • 27. novembrī – jauno grāmatu diena.
Ligita Kalniņa
Jūrkalnes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 28696228 (LMT)
jurkalnes.biblioteka@ventspilsnd.lv