Piltenes bibliotēkas ziņas jūlijā

Izmaiņas darba laikā vasarā - bibliotēka atvērta pirmdienās 13.00-17.00, pārējās darba dienās 10.00-17.00, sestdienās un svētdienās – slēgta.

Izstādes

• Foto un grāmatu izstāde lasītavā “Bērnu žūrijai Piltenē – 15″
  • Literatūras izstāžu cikls un stends “Bibliotēkas kalendārs stāsta” - par ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem jūlijā
  • Literatūras izstāde abonementā “No Ventas saktas līdz Rīgas smilšu kalniem” – rakstniekam, publicistam Arturam Heniņam 85
  • Daiļliteratūras izstāde bērnu nodaļā “Kā atklāt pasauli: grāmatas par ceļojumiem”
  • Literatūras izstāde abonementā “Tuvam, tālam ceļotpriekam” izstāžu ciklā “Grāmata veselībai un dzīvespriekam”
  • Nila Blumberga fotoizstāde bērnu nodaļā
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 52. kopa

Pasākumi

• 7. jūlijā – tikšanās ar grāmatas “Gredzens ar dārgakmeni” autoru Guntaru Tenni un Inesi Aidi. Pasākuma turpinājums – pilsdrupās.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv