Piltenes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Daiņa Rozentāla fotoizstāde “Jūras stāsti” ar Rūdolfa Liedaga dzejas rindām
  • Literatūras izstāde abonementā „Atceramies novembrī” – E. Dārziņš, M. Mičela, J. Gulbis, O. Spārītis, A. Migla, M. Tvens
  • Literatūras izstāde Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas ietvaros “Draudzība Ziemeļos” (no 9. līdz 15. novembrim)
  • Latvijas Neatkarības proklamēšanas 97. gadadienai veltīta literatūras izstāde lasītavā „Latvijas skaistums dzejā, mākslā, mūzikā
  • Daiļliteratūras izstāde abonementā „Latvijas stāsti, latviešu stāsti
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā „Piedzīvojumi Latvijā
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 40. kopa

Pasākumi

• 2. novembrī plkst.18.00 notiek pasākums „Dzintara stāsti” – tikšanās ar Dzintara darbnīcas vadītāju dziednieci Daigu Brilu.
  • 4. novembrī par “Itāliju mūzikā un ceļojuma iespaidos” dalās Piltenes Mūzikas skolas skolotāji.
  • 5. novembrī notiek radoša nodarbība bērniem „Atradu ideju grāmatā”.
  • 9.-11. novembrī – jauno grāmatu dienas.
  • No 9. līdz 15. novembrim Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas ietvaros notiek Rīta stundas bērniem “Draudzība Ziemeļos”.
  • 23. novembrī plkst.13.00 notiek tikšanās ar bērnu rakstnieci, dzejnieci Inesi Zanderi Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā Ventspils bibliotēkas projekta “Rakstnieks lauku bibliotēkā” ietvaros.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv