Piltenes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīta literatūras izstāde “Arvien, ai, Latvija, es ilgas jūtu, kā skatīt tavas neredzētās vietas”
  • Grāmatu izstāde un planšete lasītavā par septembra mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem “Bibliotēkas kalendārs novembrī stāsta”
  • Ceļojoša Ziru pagasta iedzīvotājas Līgas Jēkas kolekcijas izstāde “Varde – dīķa karaliene” (no 9. novembra)
  • Literatūras izstāde abonementā “Perfekcionists ar nemiera dzinuli” – rakstniekam Andrejam Miglam 80
  • Starptautiskajai vīriešu dienai (19. novembris) veltīta literatūras izstāde “Šis un tas par vīriešiem”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Grāmata nāk palīgā: uzzini vairāk par Latviju”
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 63. kopa

Pasākumi

• 9.-15. novembrī – Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas lasījumi “Ziemeļvalstis un pasaule”.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv