Popes bibliotēkas ziņas februārī

Izstādes

• Literatūras izstāde „Dzīve kā ziņģe” – komponistam Raimondam Paulam 80 (līdz 12. februārim).
  • Literatūras izstāde „Džeka Londona dzīve un darbs” – amerikāņu rakstniekam Džekam Londonam 140
  • Literatūras izstāde „2016. gads – Ugunīgais Pērtiķa gads
  • Sveču dienai veltīta literatūras izstāde „Ko stāsta sveces
  • Literatūras izstāde bērniem „Purvā” – rakstniekam Gunaram Janovskim 100 (līdz 8. martam)
    Literatūras izstāde bērniem „Mufa” – rakstniekam Jurim Zvirgzdiņam 75 (no 13. februāra līdz 13. martam)
  • Literatūras izstāde bērniem „Un atkal melnais suns pie kājām” – rakstniekam Andrim Jakubānam 75 (no 26. februāra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 39. kopa
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 43. kopa

Pasākumi

• 9. februārī notiek Bērnu žūrijas noslēguma pasākums.
  • 13. februārī plkst.11.00 notiek lekcija „Kā sev palīdzēt”; lektore dziedniece Dace Laksberga.
  • 23. februārī notiek bibliotekārā stunda 4. klasei „Drošs internets”.
  • 23. februārī 10.15 Popes pamatskolā notiek pasākums “Saliec savu Kultūras Kanonu”. Diskusijas par Latvijas kultūras vērtībām vada LNB projektu vadītāja Liega Piešiņa Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta “Latvijas kultūras kanona vērtību popularizēšana Latvijas publiskajās bibliotēkās” ietvaros.
Steidzīte Cīrule
Popes bibliotēkas vadītāja