Popes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde „Viss ir tagad tepat” – dzejniecei Mirdzai Bendrupei 105 (līdz 23. novembrim)
  • Literatūras izstāde „Prātīgs vīrs, visu var, Ko cieši grib un gudri dar” – folkloristam, publicistam Krišjānim Baronam 180
  • Literatūras izstāde „Vējiem līdzi” – amerikāņu rakstniecei Margarētai Mičelai 115 (no 6. novembra)
  • Literatūras izstāde „Mārtiņš rāja sābru māti Mārtenīša vakarā” (no 9. novembra)
  • Latvijas Neatkarības proklamēšanas 97. gadadienai veltīta literatūras izstāde lasītavā „Latvijā es dzīvoju, Latvijā es elpoju” (no 16. novembra)
  • Literatūras izstāde „Lustīga dzīvošana” – mūziķim, dzejniekam Valdim Atālam 65 (no 25. novembra)
  • Literatūras izstāde „Princis un ubaga zēns” – amerikāņu rakstniekam Markam Tvenam 180 (no 30. novembra)
  • Ceļojoša grāmatu kolekcija „Augstvērtīga tulkotā un latviešu oriģinālliteratūra bibliotēkās” VKKF kultūras programmas ietvaros (2. kopa)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 32. kopa

Pasākumi

• 13. novembrī plkst.16.00 Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas ietvaros notiek Krēslas stundas lasījums “Draudzība Ziemeļos”.
  • 24. novembrī notiek tematiska pēcpusdiena “Kartupelis un ēdieni”; par kartupeļu šķirnēm stāsta Dzintra Grinberga.
Steidzīte Cīrule
Popes bibliotēkas vadītāja