Popes bibliotēkas ziņas novembrī

Izmaiņas darba laikā

• No 28. novembra līdz 1. decembrim bibliotēka slēgta – notiek krājuma inventarizācija.

Izstādes

• Literatūras izstāde „Brīnišķīgā dzīve” – rakstniekam Harijam Gulbim 90 (līdz 10. novembrim)
  • Literatūras izstāde „Še tev sauja piparkūku” – dzejniekam, izdevējam Uldim Auseklim 75
  • Literatūras izstāde „Ko bitīte, tu darīji Visu garu vasariņu, Ka Mārtiņa vakarā Galdiņš medu neredzēja?
  • Literatūras izstāde „Dzērvju svētība” – rakstniecei, dzejniecei Dainai Avotiņai 90
  • Literatūras izstāde „Uz tās pašas zemes” – rakstniekam Mārtiņam Kalndruvam 100 (no 7. novembra)
  • Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīta literatūras izstāde „Latvijā es dzīvoju, Latvijā es elpoju” (no 14. novembra)
  • Literatūras izstāde „Dieva dotais” – rakstniekam Ērikam Kūlim 75 (no 14. novembra)
  • Literatūras izstāde „Pēc jautrās dienas, kurā pasaule aizmirsta” – režisoram, aktierim Eduardam Smilģim 130 (no 21. novembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 41. kopa
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 44. kopa

Pasākumi

• Līdz 12. novembrim – Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas Papīra darbnīcas „Cronquist” audzēkņu darbu izstāde „Atklājumi papīrā” un radošas nodarbības bērniem „Burti un papīra darbi”.
  • 14. novembrī – Krēslas stundas lasījums „Nākotne Ziemeļos” Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā.
Steidzīte Cīrule
Popes bibliotēkas vadītāja