Puzes bibliotēkas ziņas aprīlī

Izstādes

• Grāmatu un foto albumu izstāde par Latvijas dabu “Daba ir lielā, dievišķā mūzika”
  • Literatūras izstāde “Kungs, kas zāles čukstus dzirdi” – dzejniekam Leonīdam Breikšam 110
  • Literatūras izstāde “Krietnais kareivi Šveiks” – čehu rakstniekam Jaroslavam Hašekam 135
  • Literatūras izstāde bērniem “Pasaule sēd uz velosipēda” – dzejnieka Ulda Ausekļa daiļrade
  • Puzes bibliotēkas lasītāju iecienītāko latviešu rakstnieku darbu izstāde “Grāmatās iegrodītais latviskums”
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 59. kopa

Pasākumi

• 17. aprīlī plkst.12.30 – tikšanās ar dzejnieku Uldi Ausekli VKKF atbalstītajā Ventspils bibliotēkas projektā “Rakstnieks lauku bibliotēkā”.
  • 23.-27. aprīlī – akcija lielajiem un mazajiem “Atpazīsti un atrodi!” – prasme meklēt un izmantot novadpētniecības materiālus.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv