Puzes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Novadpētniecības materiālu izstāde „Ventspils” izstāžu ciklā „Iepazīsti kaimiņus!
  • Literatūras izstāde „Ticu zemei un cilvēkiem” – rakstniecei, dzejniecei Dainai Avotiņai 90
  • Literatūras izstāde bērniem „Rūķēni” – rakstniekam Ērikam Kūlim 75
  • Literatūras izstāde „Pēdas gar krastu” – rakstniekam Mārtiņam Kalndruvam 100
  • Literatūras izstāde „Svina garša” – rakstnieka Māra Bērziņa daiļrade
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 48. kopa

Pasākumi

• 9. novembrī plkst.12.30 – tikšanās ar rakstnieku Māri Bērziņu VKKF atbalstītajā Ventspils bibliotēkas projektā „Rakstnieks lauku bibliotēkā”.
  • Novembrī sadarbībā ar Puzes pamatskolu Latvijas dzimšanas dienai veltīts pirmais pasākums – bērnu radošo darbu par Latviju prezentācija „100 radošie darbi Latvijai 100. gadadienā”.
  • No 14. novembra – Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas Papīra darbnīcas „Cronquist” audzēkņu darbu izstāde „Atklājumi papīrā”.
  • 28.-30. novembrī – radošas nodarbības bērniem „Burti un papīra darbi”.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv