Puzes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Lāčplēša dienai veltīta novadpētniecības materiālu izstāde “Pužiņi pasaules karos”
  • Literatūras izstāde bērniem “Rūķītis Niķis un viņa draugi” – rakstniekam Ērikam Kūlim 80
  • Literatūras izstāde “Tā liela māka dot un neatprasīt” – rakstniecei Dainai Avotiņai 95
  • Literatūras izstāde “Dzīvei ir tikai divi veidi: trūdēšana un degšana” – režisoram, aktierim Eduardam Smiļģim 135
  • Literatūras izstāde Pasaules kosmosa dienai (4. oktobris) “Atceries raudzīties augšup uz zvaigznēm”
  • Sadarbībā ar Puzes kultūras namu bibliotēkā skatāma Jevgēņijas Tjuļeņovas izšuvumu un biedrības “Pērļu pasaule” rotu izstāde.
  • Puzes kultūras nama logos skatāms dzejas izstāžu cikls “Četri balti krekli” (līdz 31.decembrim). Ekspozīcijas maiņa – ik pēc divām nedēļām.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv