Puzes bibliotēkas ziņas oktobrī

Izstādes

• Novadpētniecības materiālu izstāde “Pužiņi pasaules karos”
  • Literatūras izstāde Pasaules kosmosa dienai (4. oktobris) “Atceries raudzīties augšup uz zvaigznēm”
  • Literatūras izstāde “Salda mēle visos laikos bijis labs kapitāls!” – rakstniecei Mārai Svīrei 85
  • Literatūras izstāde “Sapņo, un tu nebūsi mazs” – literātam Aleksandram Čakam 120
  • Literatūras izstāde bērniem un jauniešiem “Man vienmēr kādā kabatā mazs maziņš cerībiņš” – dzejniekam, izdevējam Uldim Auseklim 80
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 64. kopa
  • Sadarbībā ar Puzes kultūras namu bibliotēkā skatāma Jevgēņijas Tjuļeņovas izšuvumu un biedrības “Pērļu pasaule” rotu izstāde.
  • Puzes kultūras nama logos skatāms dzejas izstāžu cikls “Četri balti krekli” (no 4. oktobra līdz 31.decembrim. Ekspozīcijas maiņa – ik pēc divām nedēļām)

Pasākumi

• 4. oktobrī plkst.12.15 – tikšanās ar rakstnieci Eviju Gulbi “Lasīšana – izziņas piedzīvojums” VKKF atbalstītajā Ventspils bibliotēkas projektā “Rakstnieks lauku bibliotēkā / Lasītprieks!”.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv