Puzes bibliotēkas ziņas septembrī

Izstādes

• Gata Okmaņa fotoizstāde
  • Literatūras izstāde „Visa pasaule še manā klēpī” – dzejniekam Jānim Rainim 150
  • Literatūras izstāde „Likteņa līdumnieki” – rakstniekam Vladimiram Kaijakam 85
  • Literatūras izstāde „Kad atver vāku grāmatai…” – lasīt, rakstīt un skaitīt prasmes attīstošās grāmatas
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 43. kopa
  • Ceļojoša grāmatu kolekcija „Augstvērtīga tulkotā un latviešu oriģinālliteratūra bibliotēkās” VKKF kultūras programmas ietvaros (1. kopa)

Pasākumi

• Septembrī turpinās akcija „Pazudusi grāmata!” – visi pagasta iedzīvotāji aicināti apskatīt savus grāmatu plauktus un atgriezt bibliotēkai piederošās grāmatas.
  • Septembrī tiek uzsākta bērnu lasīšanas veicināšanas programma „Lasi un piedalies Bērnu žūrijā 2015”.
  • Dzejas dienās pirmsskolas bērnu grupa „Pūka skoliņa” ar pasākumu „Ciemos ar dzejolīti” viesojas:
    • 14. septembrī – pirmsskolas grupā „Rūķītis”,
    • 17. septembrī – invalīdu biedrībā „Labas pārmaiņas”,
    • 6. oktobrī – pensionāru klubiņā „Vakarblāzma”.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv