Puzes bibliotēkas ziņas septembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Un es klusi pačukstēšu” – dzejniecei Inesei Zanderei 60
  • Literatūras izstāde “Viss, ko es saprotu šajā pasaulē, ir tikai pateicoties tam, ka es mīlu.” – krievu rakstniekam Ļevam Tolstojam 190
  • Novadpētniecības materiālu izstāde “Puzes pagasta stāsti – Mežaparks”

Pasākumi

• 10. septembrī – sadarbībā ar Puzes pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāju Sibillu Veģi dzejas dienām veltīts pasākums 5.-9. klašu skolēniem “Dzejas dienas – veļas dienas”.
  • 17.-21. septembrī – radošas darbnīcas bērniem “Lai top!” – darbošanās ar fotopērlītēm “Hama Nabbi”.
  • Līdz 30. septembrim –norisinās akcija “Mana sirds manai Latvijai” – atnāc, ieraksti sirsniņā savu vēlējumu Latvijai un ielīmē to Latvijas kartē.
  • Septembrī (laiks tiek precizēts, sekot informācijai) – sadarbībā ar Puzes attīstības veicināšanas biedrību “Niedre” tiek organizēts noslēguma pasākums Mežaparkā projektā “OTRAIS SOLIS Puzes pagasta vēsturisko vietu sakopšanā, vēstures materiālu apkopošanā un digitalizācijā”.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv