Ugāles bibliotēkas ziņas aprīlī

Izstādes

• Literatūras izstāde „Aizvien tālāk no manis kāpjas cilvēku loks …” – mūsu novadniekam, dzejniekam, kultūras darbiniekam, bibliotekāram, arhivāram Fricim Dziesmam 110
  • Literatūras izstāde „Latviskuma apzinātājs” – rakstniekam Jānim Veselim 120
  • Literatūras izstāde „Romantiskā literatūras klasiķe” – angļu rakstniecei Šarlotei Brontē 200
  • Literatūras izstāde bērniem „Pelēkā akmens stāsti” – rakstniekam Ernestam Birzniekam-Upītim 145
  • Pasaules grāmatu un autortiesību dienai  23.aprīlī veltīta literatūras izstāde bērniem „Ak, grāmatiņ, tavs mūžs!
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 46. kopa

Pasākumi

• 4. aprīlī plkst. 12.00 notiek neklātienes ceļojums pa Austrāliju kopā ar Līgu Reiteri.
  • 11. aprīlī plkst. 12.00 Ugāles vidusskolā notiek tikšanās ar rakstnieci Gundegu Repši VKKF atbalstītajā LNB projektā „Tikšanās Latvijas novadu bibliotēkās”.
  • 11. aprīlī plkst. 14.00 notiek  novadpētniecības materiālu ekspozīcijas „Ugāles slimnīca vēsturiskajās liecībās: avīzēs, grāmatās, fotogrāfijās” atklāšana.
  • 21. aprīlī – jauno grāmatu diena.
Inese Rumpa
Ugāles bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20254936 (LMT)
ugales.biblioteka@ventspilsnd.lv