Ugāles bibliotēkas ziņas decembrī

Izstādes

• Inas Jansones radošo darbu izstāde “Mācību laiks” (līdz 23. decembrim)
  • Novadpētniecības materiālu izstāde „Ugāles Tautas namam “Gaisma” – 85
  • Literatūras izstāde „Nemiera gars un dumpinieks?” – rakstniekam, žurnālistam Pāvilam Rozītim 125
  • Literatūras izstāde „…pēdējā dzīvā saite starp laikmetiem – starp vēstures zinātni pirmskara neatkarīgajā Latvijā un to, kas veidojas mūsdienu Latvijā. /J.Stradiņš/” – vēsturniekam Edgaram Dunsdorfam 110
  • Ceļojoša grāmatu kolekcija „Augstvērtīga tulkotā un latviešu oriģinālliteratūra bibliotēkās” VKKF kultūras programmas ietvaros (1. kopa)
  • Literatūras izstāde „Ceļš no Adventes līdz Ziemassvētkiem
  • Literatūras izstāde bērniem „Ziemassvētku kamolīti ritinot” (no 7. decembra)
  • Literatūras izstāde bērniem „Riki-Tiki-Tavi un pārējie” – angļu rakstniekam Džozefam Radjardam Kiplingam 150 (no 14. decembra)

Pasākumi

• 17. decembrī – jauno grāmatu diena.
  • 21. un 22. decembrī plkst.10.00 bibliotēkas bērnu nodaļā notiek radošās darbnīcas “Ziemassvētku rotājumi – pašu rociņām”.
Inese Rumpa
Ugāles bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20254936 (LMT)
ugales.biblioteka@ventspilsnd.lv