Ugāles bibliotēkas ziņas decembrī

Izstādes

• Ugāles mākslas studijas gleznu izstāde “Uzzīmē grāmatās atrasto Ugāli” un literatūras izstāde “Grāmatās atrastā Ugāle” – Ventspils novada pašvaldības atbalstīts kultūras projekts (līdz 10. janvārim)
  • Literatūras izstāde “Rekordists Armands Puče”
  • Ērika Plūksnas darināto svečturu izstāde (no 18. decembra)
  • Literatūras izstāde “Zvani un sveces, un eglīte zaļa” – Ziemassvētku tradīcijas, dzejoļi, rotājumi, idejas svētku sagaidīšanai
  • Literatūras izstāde “Rakstniecei, tulkotājai un domātājai Zentai Mauriņai 120″ ciklā “Decembra jubilāri”
  • Literatūras izstāde “Rakstniekam Aivaram Kalvem 80″ ciklā “Decembra jubilāri”
  • Literatūras izstāde “Dzejniekam Jānim Ziemeļniekam 120″ ciklā “Decembra jubilāri”
  • Literatūras izstāde “Rakstniekam Zeiboltu Jēkabam 150″ ciklā “Decembra jubilāri”
  • Literatūras izstāde bērniem “Pie eglītes skaitāmi pantiņi”
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 59. kopa

Pasākumi

• 7. decembrī plkst.13.00 – tikšanās ar grāmatu autoru, sporta žurnālistu un fotogrāfu Armandu Puči VKKF atbalstītajā Ventspils bibliotēkas projektā “Rakstnieks lauku bibliotēkā”
  • 21. decembrī – jauno grāmatu diena
Inese Rumpa
Ugāles bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20254936 (LMT)
ugales.biblioteka@ventspilsnd.lv