Ugāles bibliotēkas ziņas februārī

Izstādes

• Sindijas Mačtamas personālizstāde „Saknes debesīs
  • Literatūras izstāde „... mans rakstības veids ir gaužām veclaicīgs un nemoderns” – rakstniekam Gunaram Janovskim 100
  • Literatūras izstāde „Aizvien tālāk no manis kāpjas cilvēku loks. Kailā skrajumā paliek sūna, akmens un koks” – mūsu novadniekam, dzejniekam, kultūras darbiniekam, bibliotekāram, arhivāram Fricim Dziesmam 110 (no 8. februāra)
  • Literatūras izstāde bērniem par rokdarbiem „Vai tu proti, vai tu vari?”.
  • Literatūras izstāde bērniem „Tobiass un citas radībiņas” – rakstniekam Jurim Zvirgzdiņam 75
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 41. kopa
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 47. kopa

Pasākumi

• Līdz 25. februārim projekta „Latvijas filmas bibliotēkās” ietvaros var noskatīties – Reiņa Kalnaeļļa animācijas filmu „Zelta zirgs” un Lailas Pakalniņas dokumentālo filmu „Kurpe”.
  • 18. februārī – jauno grāmatu diena.
  • 23. februārī 12.00 Ugāles vidusskolā notiek pasākums “Saliec savu Kultūras Kanonu”. Diskusijas par Latvijas kultūras vērtībām vada LNB projektu vadītāja Liega Piešiņa Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta “Latvijas kultūras kanona vērtību popularizēšana Latvijas publiskajās bibliotēkās” ietvaros.
Inese Rumpa
Ugāles bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20254936 (LMT)
ugales.biblioteka@ventspilsnd.lv