Zūru bibliotēkas ziņas decembrī

Izstādes

• Vieglatlētikas trenera Māra Grīvas veidotā fotoizstāde “Ticība. Cerība. Mīlestība. Kurzeme” (līdz 15. janvārim)
  • Literatūras izstāde „Latviešu jūrniecības pamatlicējam Krišjānim Valdemāram – 190” (līdz 10. decembrim)
  • Literatūras izstāde „Sveču krāsas nozīme” (no 11. līdz 18. decembrim)
  • Literatūras izstāde „Stāsti, kuri nenoveco” – rakstniecei Zentai Ērglei 95 (no 18. decembra)
  • Seno kartiņu izstāde “Kā no grāmatas skats izzīmēts – Ziemassvētku rīts!” (no 18. decembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 35. kopa
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 44. kopa

Pasākumi

• 4. decembrī tiek iedegta Ziemassvētku egle.
  • 21. decembrī notiek Ziemassvētku pasākums “Esi atraktīvs bibliotēkas lietotājs un tu tiksi novērtēts!”.
  • 22. decembrī Bērnu žūrijas eksperti dodas ekskursijā “Rūķu pasaule – četros kambarīšos un rūķu mežā” uz Apriķu muižu.
  • 23. decembrī plkst.18.00 notiek Dāmu klubiņa pasākums “Svētvakara nostaļģija”.

Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja