Zūru bibliotēkas ziņas februārī

Izstādes

• Silvijas Teteres krustdūriena tehnikā izšūtu gleznu izstāde
  • Pasaules drošāka interneta dienai veltīta literatūras izstāde “Kopā par labāku un drošāku internetu” (līdz 10. februārim)
  • Literatūras izstāde “Es rakstu savas tautas dzīves stāstu” – rakstniekam Jēkabam Janševskim 150 (no 10. līdz 20. februārim)
  • Starptautiskajai dzimtās valodas dienai veltīta literatūras izstāde “Dzimtā valoda – latviešu tautas dārgums” (no 20. februāra)
  • Ceļojoša grāmatu kolekcija “Augstvērtīga tulkotā un latviešu oriģinālliteratūra bibliotēkās” VKKF kultūras programmas ietvaros (1. kopa)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 24. kopa

Pasākumi

• 3. februārī notiek tematiska pēcpusdiena bērniem “Ko mēs zinām par drošību internetā“.
  • 26. februārī notiek dāmu klubiņa “Dīvas” nodarbība “Deserts želejāLienas Rancānes vadībā.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja