Zūru bibliotēkas ziņas februārī

Izstādes

• Sveču izstāde „Svece – garīgās gaismas simbols” (līdz 10. februārim)
  • Literatūras izstāde „Esmu atbildīgs par to, ko es daru” – režisoram Valdim Lūriņam 65 (līdz 10. februārim)
  • Pasaules drošāka interneta dienai veltīta literatūras izstāde „Internets – tā nav spēle, tā ir dzīve” (no 5. līdz 15. februārim)
  • Literatūras izstāde „Es gribu dzīvot dzejai ne slavai” – dzejniekam, kultūras darbiniekam, bibliotekāram, arhivāram Fricim Dziesmam 110 (no 10. līdz 20. februārim)
  • Bērnu zīmējumu izstāde „Valentīndiena ir klāt!” (no 11. līdz 20. februārim)
  • Literatūras izstāde „Pasakas, kuras dzīvo cauri gadsimtiem” – vācu rakstniekam Vilhelmam Grimmam 230 (no 11. februāra)
  • Ceļojoša grāmatu kolekcija „Augstvērtīga tulkotā un latviešu oriģinālliteratūra bibliotēkās” VKKF kultūras programmas ietvaros (2. kopa)

Pasākumi

• 2. februārī notiek tematiska pēcpusdiena „Aizdedz sveci, kura tevi uzrunā” par Sveču dienas tradīcijām un ticējumiem.
  • 9. februārī notiek tematiska pēcpusdiena „Internets – tā nav spēle, tā ir dzīve”.
  • 12. februārī notiek Dāmu klubiņa nodarbība „Balto pupiņu kūka Valentīndienai”.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja