Zūru bibliotēkas ziņas janvārī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Ko mums vēsta horoskops 2020. gadā” (līdz 10. janvārim)
  • Literatūras izstāde “Teātris ir māksla, kas pastāv tikai šobrīd – šeit un tagad” – aktierim Gundaram Āboliņam 60 (līdz 10. janvārim)
  • Literatūras izstāde “Rakstniece, kurai Latvijas liktenis nav vienaldzīgs” – rakstniecei Gundegai Repšei 60 (no 10. līdz 20. janvārim)
  • Literatūras izstāde “Zemes dēls ar zvaigžņu dvēseli” – dzejniekam Fricim Bārdam 140 (no 20. janvāra)
  • Sveču izstāde “Pie sveces mēs iekrītam savā dvēselē un spīdam no turienes…” (no 28. janvāra līdz 7. februārim)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 62. kopa

Pasākumi

• 16. janvārī plkst.9.00 – Bērnu žūrijas grāmatu priekšā lasīšanas pusstunda PII “Zīļuks” bērniem.
  • 30. janvārī plkst.17.00 – tematiska pēcpusdiena “Gaiši dega uguntiņa sudrabiņa lukturī…” – Sveču dienai veltīti ticējumi, mīklas, sakāmvārdi.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja