Zūru bibliotēkas ziņas maijā

Izstādes

• Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīta izstāde „Latvija dzejā un attēlos” (līdz 10. maijam)
  • Mātes dienai veltīta literatūras izstāde „Sveicot māti mēs sveicam sauli, dzīvību, mīlu, darbu un laimi” (līdz 13. maijam)
  • Eiropas dienai veltīta fotoizstāde „Latvija Eiropā” (līdz 13. maijam)
  • Ģimeņu dienai veltīta literatūras izstāde „Ģimene ir mūsu pamats – vakardiena, šodiena un rītdiena” (no 13. līdz 20. maijam)
  • Literatūras izstāde „Dzīve ir gaismu un ēnu spēle” – aktierim Gunāram Cilinskim 85 (no 20. maija)
  • Literatūras izstāde „Jūtu dziļums un izteiksmes smalkums Vizmas Belševicas daiļradē” – rakstniecei, dzejniecei Vizmai Belševicai 85 (no 27. maija)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 38. kopa
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 50. kopa

Pasākumi

• 5. maijā notiek radoša darbnīca „Dāvana māmiņai”.
  • 9. maijā notiek atpūtas pēcpusdiena māmiņām „Lai Tu saules mūžu vari mani dzīvē pavadīt!”.
  • 19. maijā notiek konkurss ģimenēm „Kopā mēs esam komanda!”.
  • 24. maijā notiek tematiska pēcpusdiena „Pieklājības ābece”.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja