Zūru bibliotēkas ziņas maijā

Izstādes

• Literatūras izstāde “Skaudra atklātība, lepnums un pašcieņa dominē rakstnieces darbos” – dzejniecei, rakstniecei, tulkotājai Dagnijai Dreikai 70 (līdz 11. maijam)
  • Latvijas neatkarības atjaunošanas dienai veltīta dzejas izstāde “Turi Latviju dziļi ieslēgtu sirdī” (līdz 11. maijam)
  • Mātes dienai veltīta literatūras izstāde “Es tevi gaidīju, mammucīt, tik ilgi, cik esmu es un tu” (līdz 15. maijam)
  • Literatūras izstāde “Vēsturniecei un rakstniecei Laimdotai Sēlei – 70” (līdz 20. maijam)
  • Literatūras izstāde “Skan tava šūpļa dziesma krūtīs / Tā katrā dzīves solī man ir klāt” – dzejniekam Alfrēdam Krūklim100 (līdz 20. maijam)
  • Pasaules bišu dienai (20. maijs) veltīta literatūras izstāde “Bitīt’ bija čakla sieva, liela darba darītāja” (no 18. maija)
  • Literatūras izstāde “Savas paaudzes nelokāmības, godīguma un garīgās neatkarības simbols” – dzejniecei, rakstniecei Vizmai Belševicai 90 (no 25. maija)
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja