Zūru bibliotēkas ziņas martā

Izstādes

• Literatūras izstāde “Tavs darbs ir tavi vārdi” – dzejniekam Arvīdam Skalbem 100 (līdz 10. martam)
  • Starptautiskajai sieviešu dienai veltīta literatūras izstāde “Šodien ziedošo dvēseles ziedu vēlos jums visām dāvināt” (no 7. līdz 18. martam)
  • Literatūras izstāde “Otra tāda pasaulē nav un tā ir viņa lielā vērtība” – karikatūristam Ērikam Ošam 95 (no 11. līdz 21. martam)
  • Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīta literatūras izstāde “Šai sāpei nav un nebūs noilguma” (no 21. marta)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 68. kopa

Pasākumi

• 15. martā – Bērnu žūrijas noslēguma pasākums “Būt ekspertam – nozīmē lasīt!”
  • 22. martā –E-prasmju nedēļas pasākums “Ar internetbanku ātrāk, izdevīgāk!”
  • 25. martā plkst.11.00 – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas atceres brīdis “Un atmiņu sāpēs galvu mēs liecam, kam veltīts ir šodienas aizlūgums”.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja